Vaikščioti karys

Video Žaidimai Ekrano užsklandos : vaikščioti karys

Vaikščioti karys ekrano užsklandos

Vaikščioti karys animuota ekrano užsklanda

vaikščioti karys Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

Kaip žaidimas karo jis buvo, mūsų kareivis eina žemyn link kito savo misiją koridoriuje. Tai taip pat galėtų būti karo žaidimas ar šaulys vaizdo žaidimų. Pilkos spalvos atspalvius, kareivis niekada rasti kelio, labai dinamiška ekrano užsklandą su labai pasiektus judėjimų, jausmas, kad nekilnojamojo karys vaikšto jūsų kompiuterio ekrane pabaigą.

Karo žaidimai, ar šaudymo pasižymi labai realiomis grafika, labai dinamiškas. Ši ekrano užsklanda kopijuoja būti karo žaidimas dėl žaidimo su kompiuteriu praleisti savo kompiuterio ekrano užsklandos funkcija jausmas. Žaidimo kilmė yra iš 50s, kai pirmasis kompiuterius, po Antrojo pasaulinio karo. Pirmieji žaidimai buvo Nim ir okso, bet matau, kaip jie išsivystė vėliau, negali būti vadinamas žaidimų, bet buvo ištakos. Metų, jie pamatė, kad šviesos Tenisas du ar Spacewar, kurie buvo tikrieji pradininkai vaizdo žaidimus.. Parsisiųsti vaikščioti karys paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš Video Žaidimai, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas Video Žaidimai, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 23 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 5 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2015-05-27 00:05:27, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai Video Žaidimai. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą vaikščioti karys iš Video Žaidimai atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
5

Įvertinimas grindžiamas 7 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 23 kartus
GRĮŽTI
6
6 iš 10 - 11 balsai
Nr. 973 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 2379 kartus

Ryu, labiausiai populiarus veikėjas iš vaizdo žaidimų Street Fighter, dabar šiame ekrano užsklandą. Ryu atsiranda nuo pirmojo vaizdo žaidimų Street Fighter, kuris buvo labai mažai ženklai. Ryu yra kovotojas, kuris naudoja Ansatsuken, išgalvotas kovos stilių, kuris jungia dziudo ir karatė. Ryu geriausias draugas Ken Masters, Amerikos ansatsuken kovotojas.

9
9 iš 10 - 14 balsai
Nr. 1518 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 2084 kartus

Pokemon X ir Y Pokemon du paskutiniai žaidimai Pokemon priklausančios šeštos kartos. Vaizdo žaidimai yra pirmą kartą, 2D ir 3D, naujoves maršrutų, kovų ir patys Pokemon simbolių išvaizdą. Nauja yra tai, kad treneris gali bendrauti su savo Pokemon padidinti meilės tarp jų lygį. Pagrindiniai personažai yra pritaikoma savo išvaizda ir drabužius jie dėvi. Kietas dalykas, kad savo žaidimą, kaip savo kompiuterį su mūsų ekrano užsklandą Pokemon X ir ekrano Pokemon Y.