Ryu - Street Fighter

Video Žaidimai Ekrano užsklandos : Ryu - Street Fighter

Ryu - Street Fighter ekrano užsklandos

Ryu - Street Fighter animuota ekrano užsklanda

Ryu - Street Fighter Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

Ryu, labiausiai populiarus veikėjas iš vaizdo žaidimų Street Fighter, dabar šiame ekrano užsklandą. Ryu atsiranda nuo pirmojo vaizdo žaidimų Street Fighter, kuris buvo labai mažai ženklai. Ryu yra kovotojas, kuris naudoja Ansatsuken, išgalvotas kovos stilių, kuris jungia dziudo ir karatė. Ryu geriausias draugas Ken Masters, Amerikos ansatsuken kovotojas.

Ekrano užsklandos Ryu, pagrindinis veikėjas Street Fighter. Iš labiausiai žinomų priepuolis yra Ryu Hadou-ken, transliteruota kaip hadoken, kuris yra galingas energijos banga išmeta savo rankas, o taip pat shouryuu-ken, arba shoryuken, Punch iki.. Parsisiųsti Ryu - Street Fighter paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš Video Žaidimai, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas Video Žaidimai, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 17 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 6 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2013-01-31 09:01:17, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai Video Žaidimai. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą Ryu - Street Fighter iš Video Žaidimai atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
6

Įvertinimas grindžiamas 77 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 17 kartus
GRĮŽTI
8
8 iš 10 - 51 balsai
Nr. 717 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 4049 kartus

Su GTA V išleidimo Rgs 17, 2013 buvo pažymėtas kaip labai revoliucijos kalendorių. Rockstar pristato kitą įmoką jo labiausiai pripažintų žaidimų serijos, Grand Theft Auto V. Šiame žaidime patenkinti Veiksmas, Nuotykių, šaudymas ir prieskonių paliesti Holivudo filmų stiliumi. Jūs galite pamatyti, kaip pereiti keletą skirtingų scenų, kurie vyksta šiame žaidime PlayStation 3 ir Xbox 360. Sužinokite, kodėl GTA 5 yra su didžiausia biudžeto istorijoje žaidimas, su apie 265 milijonų JAV dolerių investicijų.

6
6 iš 10 - 24 balsai
Nr. 1284 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 2218 kartus

Animaciniai spalvoti logotipai su Mercedes Carbon, Need for Speed ​​Most Wanted žaidimo. Miesto ir šiuolaikinio stiliaus, sumaišyti su karštų merginų ir greitus automobilius, elegantiškas ir modernus ekrano užsklandą. Jei jums patinka stilius NFS Most Wanted, jūs turite atsisiųsti šią ekrano užsklandą ir pasidalinti ja su draugais socialiniuose tinkluose visu greičiu.