Pokemon X ir Y

Video Žaidimai Ekrano užsklandos : Pokemon X ir Y

Pokemon X ir Y ekrano užsklandos

Pokemon X ir Y animuota ekrano užsklanda

Pokemon X ir Y Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

Pokemon X ir Y Pokemon du paskutiniai žaidimai Pokemon priklausančios šeštos kartos. Vaizdo žaidimai yra pirmą kartą, 2D ir 3D, naujoves maršrutų, kovų ir patys Pokemon simbolių išvaizdą. Nauja yra tai, kad treneris gali bendrauti su savo Pokemon padidinti meilės tarp jų lygį. Pagrindiniai personažai yra pritaikoma savo išvaizda ir drabužius jie dėvi. Kietas dalykas, kad savo žaidimą, kaip savo kompiuterį su mūsų ekrano užsklandą Pokemon X ir ekrano Pokemon Y.

Žaidimų scenarijus primena Paryžiaus miesto Prancūzijoje. Du nauji žaidimai, kurie padeda mums turinį sukurti ekrano užsklandą iš Pokemon X ir ekrano užsklandą Pokemon Y. Yra naujas dizainas Pokédex su panaši į elektroninę tabletę, kad yra toks populiarus, dabar atrodo. Tai pirmasis žaidimas Pokemon vaizdo žaidimas, kuriame personažas yra pritaikyti pagal visais aspektais vartotojui. Tai žaidimų "Nintendo 3DS parduota daugiau istorijos. Veikėjai yra pokemon Yveltal ir Xerneas. Mūsų programos animacija remiasi dviejų simbolių, kurie matys skristi ir judėti savo monitorių. Didesni gyvūnai išgalvotas pasaulis atgyja jūsų monitoriaus su dideliu 3D efektai.. Parsisiųsti Pokemon X ir Y paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš Video Žaidimai, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas Video Žaidimai, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 26 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 9 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2014-04-19 03:04:27, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai Video Žaidimai. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą Pokemon X ir Y iš Video Žaidimai atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
9

Įvertinimas grindžiamas 98 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 26 kartus
GRĮŽTI
8
8 iš 10 - 19 balsai
Nr. 929 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 2919 kartus

Candy Crush Saga ateina į jūsų kompiuterio ekrano! Šis populiarus vaizdo žaidimų yra saldus versija klasikinis brangakmeniais tipo žaidimai, kai jūs turite keistis aplinkinius objektus padaryti grupes 3 ar daugiau. Ši ekrano užsklanda yra apie Candy Crush žaisti animaciją, ir ne daugiau kaip 250 lygiu kitus! Šis žaidimas yra paprastas dinamiškas, tačiau jis baigiasi yra įdomus ir priklausomybę. Jūs galite žaisti ant PC, "Facebook" ir mobiliųjų įrenginių, pavyzdžiui, iPhone, iPad, ir kitų smartphonach ir tablečių. Užpildykite jums kompiuterio monitorius su spalva ir duoti saldaus ryšį su visų šių skirtingų tipų saldainiai, kaip gummi, pyragai, želė pupelių, želė žuvis, ir visa kita krūva saldainių.

8
8 iš 10 - 51 balsai
Nr. 717 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 4049 kartus

Su GTA V išleidimo Rgs 17, 2013 buvo pažymėtas kaip labai revoliucijos kalendorių. Rockstar pristato kitą įmoką jo labiausiai pripažintų žaidimų serijos, Grand Theft Auto V. Šiame žaidime patenkinti Veiksmas, Nuotykių, šaudymas ir prieskonių paliesti Holivudo filmų stiliumi. Jūs galite pamatyti, kaip pereiti keletą skirtingų scenų, kurie vyksta šiame žaidime PlayStation 3 ir Xbox 360. Sužinokite, kodėl GTA 5 yra su didžiausia biudžeto istorijoje žaidimas, su apie 265 milijonų JAV dolerių investicijų.