Lygos Legendos Jinx

Video Žaidimai Ekrano užsklandos : Lygos Legendos Jinx

Lygos Legendos Jinx ekrano užsklandos

Lygos Legendos Jinx animuota ekrano užsklanda

Lygos Legendos Jinx Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

Ar geras žaidėjas lygos legendos? Jei esate šios mob žaidimo žaidėjas, jūs tikrai žinote Jinx, kad pabludo, vienas iš čempionų prieinama šiame žaidime. Jis yra personažas, kuris palieka chaoso takas atsilieka, labai kvailai būdas. Šiuo ekrano užsklandą, tai yra jos prisijungimo langą, matome, jos labai vykę ir džiaugiamės, gaisro ir sprogimo supa. Ji turi daug ginklų, pavyzdžiui, Pow Pow-, kulkosvaidis, ar Fishbones, milžinišką raketų. Be abejo, Jinx yra nuostabus priešas lol mūšio arenoje.

Lygos legendos yrainternetinis žaidimas, kuris yra labai populiarus šiandien . Labai populiarus personažas Jinx , taip pat vadinamasKorpusai Canon . Jinx yramoteris su mėlyna plaukų ir dviejų ilgų nerijos , kuri yra įrengta su šautuvus ir didelio kalibro , kaip didelis raketų vadinamas Fishbones ,kulkosvaidis vadinamas Pow Pow - ,didžiulis spindulių ginklą vadinamas Zapper arbabaimės siurbliai Fleimo Chompers . Jinx atakų yra ilgo nuotolio , kartu nurodant jų intervalus tarp 900 ir 25000 . Ši mergina yraiš Piltover , Progress Miestas nusikalstamo . Kadangi jis visada atlieka nusikalstamą veiklą , dažnai susiduria su Piltover , Caitlyn šerifas, pagelbėtų Vi , reformuotą baudžiamojo ir Jayce , globėjas . Vis dėltopavojinga ir nestabili Jinx yra beveik neįmanoma užfiksuoti , o tai yra labai pavojinga jų karo žaislų, smagiai su sunaikinti viską atrodo. Manijos ir impulsyvus baudžiamoji, ji niekina nieko daugiau, nei nuobodulio , ir euforiškai duoda jai savo lakiųjų markės pragaras pasaulyje. Ji gyvena sužlugdyti paliekant chaosas ir panikos takas jos pažadinti .. Parsisiųsti Lygos Legendos Jinx paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš Video Žaidimai, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas Video Žaidimai, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 21 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 8 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2013-12-12 09:12:03, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai Video Žaidimai. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą Lygos Legendos Jinx iš Video Žaidimai atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
8

Įvertinimas grindžiamas 266 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 21 kartus
GRĮŽTI
9
9 iš 10 - 3 balsai
Nr. 1737 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 1446 kartus

Jei negalite laukti, kad patirti nuostabų žaidimą medis Gelbėtojo, siūlome su žaidimo ekrano užsklandą. Į šią sceną galime pamatyti, kaip personažas kontroliuoja grotuvas susiduria monstras trankomų jo didelis plaktukas ir atlikėjų magija atakas. Jis lydi du komandos, kurie simboliai, pagaminti iš Archer klasės, pavyzdžiui, pionierius, Hunter, Ranger ar Scout. Priešai atrodo daug silpnesnis nei mūsų trijų didvyrių, nes jie neturi būti sunku susidoroti su jais, kiekvienas su savo įgūdžių ir gebėjimų.

8
8 iš 10 - 19 balsai
Nr. 1047 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 2631 kartus

Antroji įmoka BioShock pradėtas 2010 m BioShock 2, taip pat turi savo ekrano užsklandos versija, todėl jūs galite mėgautis nemokamai. Be iš žaidimo paleidimo priekaba ištraukoje matome mažą sesuo guli ant grindų, ir didžiulis Big Daddy eina į ją pagalbos, kaip didelis tėveliai yra šių mažų rinkimo ADAM apsaugos, medžiaga, todėl ji galima perrašyti asmenų su rekombinacijos proceso DNR. Jei užsikabinęs su BioShock 2 sklypas, nepraleiskite mūsų nemokamą ekrano užsklandą.