League of Legends Noktiurnas

Video Žaidimai Ekrano užsklandos : League of Legends Noktiurnas

League of Legends Noktiurnas ekrano užsklandos

League of Legends Noktiurnas animuota ekrano užsklanda

League of Legends Noktiurnas Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

Ši ekrano užsklanda rodo Eternum išvaizdą Noktiurnas, vienas iš mob League of Legends (LoL) čempionai. Tai baisu padaras yra monstras, kuris atsirado iš svajonės, kur bijo visas Summoners pasaulyje. Atsirado kai Summoner praėjo bent vieno iš tų sapnų metu Nexus ir Noktiurnas materializavosi. Siekiant užkirsti kelią jis nužudė viską, jo siela buvo susiūta su Nexus, turi būti pakviestas Lygos kovose už summonerių klasėms jis nekenčia, nes bausmės.

Noktiurnas taip pat žinomas kaip Amžinojo Košmaras, kaip ji sako, kad košmaras, kad kas nors svajojo ir išsipildo. Atsižvelgdama tamsa visą įgūdžių, tarp kurių yra jų Umbra Blades, jo tamsiai kardas Duskbringer, drobulė of Darkness, Unspeakable Siaubo ir paranoja. Tai čempionas veikia ant savo priešų, pradedant savo svajones ir jas paversti košmarai protus. Taigi, daugelis jo aukų išprotėti. Tarp Noktiurnas draugais ir sąjungininkais yra nesąmonė, Doom Harbinger ir Shaco, Demonas Juokdarys. Kartu jie yra nuostabus grupė monstras, kad mėgsta kančias ir siaubą. Bet visada jas drąsus veido kitus Summoners į didžiųjų mūšių Summoner anketa Rift, Twisted treeline lyga, ūžia Abyss arba Crystal Scar. Jei esate geras gerbėjas lygos legendos, kad jums bus meilė šią čempionas kaip Noktiurnas ekrano užsklandą, nes jis bus rodomas jūsų kompiuteryje užpildyti spalvos ekraną su savo aura blogio ir tamsos.. Parsisiųsti League of Legends Noktiurnas paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš Video Žaidimai, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas Video Žaidimai, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 29 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 8 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2013-12-19 14:12:26, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai Video Žaidimai. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą League of Legends Noktiurnas iš Video Žaidimai atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
8

Įvertinimas grindžiamas 168 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 29 kartus
GRĮŽTI
7
7 iš 10 - 118 balsai
Nr. 707 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 3514 kartus

Super Mario ekrano užsklanda. Žymiausi žaidimų santechnikai atvykti su permatomu ekrano užsklandą. Žiūrėti Mario ir Luigi darbalaukyje, ką jūs darote.Skaidrus ekrano užsklanda iš Mario Brothers. Ar matote, Mario ir Luigi 3D darbalaukyje juda scenos žinomiausių jo pjesių. Kovotojos platformos žaidimas. Pagaminta bendrovės "Nintendo". Jūs pamatysite, Mario ir Luigi 3D juda darbalaukyje.

8
8 iš 10 - 19 balsai
Nr. 929 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 2919 kartus

Candy Crush Saga ateina į jūsų kompiuterio ekrano! Šis populiarus vaizdo žaidimų yra saldus versija klasikinis brangakmeniais tipo žaidimai, kai jūs turite keistis aplinkinius objektus padaryti grupes 3 ar daugiau. Ši ekrano užsklanda yra apie Candy Crush žaisti animaciją, ir ne daugiau kaip 250 lygiu kitus! Šis žaidimas yra paprastas dinamiškas, tačiau jis baigiasi yra įdomus ir priklausomybę. Jūs galite žaisti ant PC, "Facebook" ir mobiliųjų įrenginių, pavyzdžiui, iPhone, iPad, ir kitų smartphonach ir tablečių. Užpildykite jums kompiuterio monitorius su spalva ir duoti saldaus ryšį su visų šių skirtingų tipų saldainiai, kaip gummi, pyragai, želė pupelių, želė žuvis, ir visa kita krūva saldainių.