Penelope Cruz

Sławna moterų Ekrano užsklandos : Penelope Cruz

Penelope Cruz ekrano užsklandos

Penelope Cruz animuota ekrano užsklanda

Penelope Cruz Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

Jei esate iš Penelope Cruz ventiliatorius, mėgautis šio ekrano užsklandą: iš daugybės nuotraukų iš gražiausių aktorė perėmimas puošia savo ekraną, kai kompiuteris priklauso. Patrauklus Penélope Cruz ispanų aktorė labai garsus Holivudo. Bauda ir graži moteris. Ji dirba su Almodovar į filmų daug. Šis Ispanijos aktorė laimėjo "Oskarą" už vaidmenį filme "Sugrįžimas". Ji yra tarptautiniu mastu žinomas dėl darbo daugelyje filmų iš Holivudo ir Ispanijos filmus. Šioje kategorijoje jūs galite pamatyti geriausias nuotraukas iš jos.

Penelope Cruz, taip pat vadinamas Pe, yra ispanų aktorė su dideliu sėkmės kino pasaulyje. Ji dirbo daugelyje filmų Pedro Almodóvaras. Palaipsniui ji tapo populiarus Holivudo filmų, net laimėti "Oskarą". Kai ji buvo jaunesnis, ji dirbo modeliu ir TV laidų vedėja. Mėgaukitės nuotraukos Penelope pozavo fotoaparatą, nes ji buvo paauglys.. Parsisiųsti Penelope Cruz paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš sławna moterų, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas sławna moterų, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 65 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 6 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2008-01-18 08:04:35, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai sławna moterų. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą Penelope Cruz iš sławna moterų atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
6

Įvertinimas grindžiamas 560 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 65 kartus
GRĮŽTI
7
7 iš 10 - 145 balsai
Nr. 627 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 3023 kartus

Alicia Silverstone (g. 4 spalis 1976, San Franciskas, Kalifornija) yra amerikiečių aktorė ir buvęs modelis, toks populiarus 90s. Ji išgarsėjo dėka Aerosmith vaizdo įrašus ir vėliau dėl savo vaidmenų tokiuose filmuose kaip Clueless (1995) ir Batman & Robin (1997). Kolekcija vaizdų Alicia Silverstone. Čia mes matome skirtingas nuotraukas iš savo karjeros viršūnę, per 90s, kai aktorė buvo labai madinga. Nuotraukos priklauso skirtingoms fotosesijose ir akcijos, kurioje aktorė dirbo.

8
8 iš 10 - 202 balsai
Nr. 727 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 3940 kartus

Beyonce Knowles yra Amerikos pop ir R & B dainininkas, kompozitorius, prodiuseris ir aktorė. Ji išgarsėjo, kai ji buvo juostos Destiny Child nare. Nugalėtojas dešimt "Grammy" apdovanojimų, 7 kaip solistas ir 3 su Destiny's Child; tai padarė jos vienas iš sėkmingiausių eksponentų R & B stilius. Nuotraukos garsaus dainininko Beyoncé. Be to, tai yra vienas iš populiariausių dainininkų pasaulyje, ji stovi savo fizinio patrauklumo. Ji yra laikoma viena iš gražiausių ir seksualus moterų pasaulyje. Šiuos vaizdus matome dainininkė pozuoja kaip pavyzdžiu naudojamasi įvairiose pozos.