Siaubo Ekrano užsklandos

Siaubo kompiuteryje

Siaubo Animuotos Ekrano Užsklandos

52 nemokami ekrano užsklandos siaubo ir įdiegti į savo Windows 7, Windows 8, Windows Vista, XP ar kitos operacinės sistemos kompiuteryje. Atsisiųsti dabar screensavers siaubo, kuris buvo atsisiųsti 126.784 kartus, apsaugoti savo ekraną ir savo monitorių metu laukimo laiką. Ši svetainė yra 3564 atsisiųsti siūlomi failai, kurie buvo įkeltas 5.707.638 vartotojų!

Ar jums patinka baisi filmai? Jei yra kažkas, kas išsigąsta tamsioje prieškambario ar apleisto namo, bet aš myliu tą jausmą, tai yra jūsų kolekcija. Siaubas baimė didžiausią laipsnį. Taip pat jį vadiname literatūros ir kino žanras, istorijų, kurios yra skirtos pagaminti skaitytojas ar žiūrovas ir baimės perdavimo reakciją. Viskas apie mirtį ar antgamtinės mums ši reakcija, todėl čia puikus rinkinys kaukoles, skeletai, vaiduokliai, nemirėliai, raganos, pabaisų ir tt

Siaubo Ekrano užsklandos

siaubo Screensavers

Siaubo nemokamai ekrano užsklandos

Komentuoti!
Balsuoti!
Dalintis!

Ar jums patinka būti baisu? Ar Jums patinka siaubo istorijas? Tos istorijos, kurios papasakojo aplink laužo naktį šioje srityje ir kad visi verkti. Baisūs pasakojimai, kur monstrai puola tave, persekioti žudikai arba mirusieji prisikels iš savo kapų grobį gyvųjų. Nebijok visada traukia mus. Mes sukurti siaubo simbolių, pavyzdžiui, zombių, nes norime, kad jausmas. Tikimės, Jums patiks mūsų kolekcija tapetai baisu monstrai ir ekrano duoti šiek tiek animacijos kompiuterio ekrane. Ką jūs bijoti? Čia mes turime visų šių, kaip kaliausė, vaiduokliai, poltergeistas, vampyrai, haunted namai, būtybių iš pragaro, juodoji magija ir visų dalykų, kad naktį miršta baimės galvoti apie siaubo istorijų dalykų. Animuoti vaizdai, daugelis iš jų 3D visų dalykų jums buvo bijo nuo vaikystės. naktiniai košmarai susirinko surinkimo jums atsisiųsti į savo kompiuterį.