Padėkos Diena Ekrano užsklandos

Padėkos Diena kompiuteryje

Padėkos Diena Animuotos Ekrano Užsklandos

12 nemokami ekrano užsklandos Padėkos Diena ir įdiegti į savo Windows 7, Windows 8, Windows Vista, XP ar kitos operacinės sistemos kompiuteryje. Atsisiųsti dabar screensavers Padėkos Diena, kuris buvo atsisiųsti 21.823 kartus, apsaugoti savo ekraną ir savo monitorių metu laukimo laiką. Ši svetainė yra 3564 atsisiųsti siūlomi failai, kurie buvo įkeltas 5.707.638 vartotojų!

Padėkos dieną. Ekrano skirta Padėkos šventė. šalis kaip padėkos? Ar jūs kada nors vyksta? kuris yra tradicinis festivalis Jungtinėse Valstijose, kad yra įkvėptas piligrimų šaliai, remiantis šalies steigėjų, kurie atėjo ir išėjo alkanas ir reikia dėl klimato ir pasėlių gedimo. Derliaus šventė, nes tai pirmas maisto jie renkami su indų padėti atvykti į šalį. šventė keliaujančios tėvų ir steigėjų tautos. šventė gyventojai iš žemyno, kaip steigėjų JAV ar Kanadoje. Padėkos vakarienė. paradas Padėkos diena, kuri švenčiama kaip visoje šalyje ir fejerverkai, kurie pradėjo visais naktį danguje. Tai svarbiausia šventė JAV yra būti viena labiausiai žinomas simbolis.

Padėkos Diena Ekrano užsklandos

Padėkos Diena Screensavers

Padėkos Diena nemokamai ekrano užsklandos

Komentuoti!
Balsuoti!
Dalintis!

Padėkos diena, nes svarbiausia šventė amerikiečiams, nes tai yra, kai šeimos susirenka ir draugai ir žmonės, kurie jums rūpi. Kitose šalyse ši šventė yra švenčiama susijusi su pirmųjų naujakurių, ar piligrimai įkūrimo šalies atvykus, aš pradėjau kurti atvyko iš Anglijos. Padėkos šventė savo kompiuteryje su šiuo failu galite atsisiųsti ir įdiegti, siekiant apsaugoti jūsų kompiuterį arba ją papuošti pagal savo skonį. Vadinamųjų juodųjų penktadienis po šios šventės dieną, nes tai yra judriausių prekybos dieną visų prekybos centrų, kurie duoda parduoti daug pigesnius produktus. Švęskite kompiuteris šeimos rinkimas, su draugais miltų, mėgautis Turkija, ateivius iš Jungtinių Amerikos Valstijų įkūrimo, rudenį ar bet daug dalykų, kurie reiškia šią svarbią datą kita.