Vilkas mėnulis

Oro ir sezono Ekrano užsklandos : vilkas mėnulis

Vilkas mėnulis ekrano užsklandos

Vilkas mėnulis animuota ekrano užsklanda

Vilkas mėnulis Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

Ekrano naktinis kraštovaizdis su vilko kaukimas prieš pilnatį ant kalno viršūnės, o debesys danguje. Ši scena primena mums vieną atsižvelgiant į pilnatį pavadinimų: pilnas vilkas mėnulio. Karčiuose šalto ir storas sninga iš viduržiemis, vilkas pakuočių dejuos už Indijos kaimuose. Tai buvo, kaip ji buvo suteikta pavadinimą pilnatį sausio. Žiemos peizažas naktį.

Pilnas vilkas mėnulis yra tarsi telefonu pilnatį įvyksta sausio mėnesį kasmet. Animacinis scenos matome vilko kauksmas į pilnatį, diena intensyvaus šalčio žiemą. Tai vilkas pakuotėse skambutis, kuris yra tipiškas šios gyvūnų rūšies naudoti šią bendravimo formą. Šalčiausiais dienas per metus daro šį reiškinį, kad indėnai pavadino jį šalčiausias metų laiku pasitaiko. Sutemsta ir mes matome Mėnulį prie dangaus viršuje pilnatį, kuri atrodo tarsi nakties tamsoje ratą. Lengvi debesys perduoti priešais sceną. Vilkas pakilo ant kalno meta savo staugia su kitais nariais bandos gali išgirsti jūsų kvietimą. Pilnatis yra mėnulio fazė, kuri atsiranda, kai Mėnulis yra priešingoje pusėje žemėje nuo saulės.. Parsisiųsti Vilkas mėnulis paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš Oro ir Sezono, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas Oro ir Sezono, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 80 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 6 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2008-09-25 08:04:14, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai Oro ir Sezono. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą Vilkas mėnulis iš Oro ir Sezono atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
6

Įvertinimas grindžiamas 3297 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 80 kartus
GRĮŽTI
5
5 iš 10 - 235 balsai
Nr. 439 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 6230 kartus

Animuoti ekrano užsklandą gražus saulėtą pievą, padengtas spalvinga gėlių pavasarį ir plaukiojantiems iš gėlių gėlių vabzdžių. Ideali vieta degintis. Šviečia saulė mėlyname danguje. Didysis vasaros ar pavasario dieną, pilnas kvapų ir šviežių, linksmų spalvų. Pažvelkite į visus įvairių rūšių gėlių ten, ir laumžirgis pereiti nuo vieno iki kito žydėjimo. Scena iš pavasario kraštovaizdžio pilna natūralaus gyvenimo, su gėlių ir gyvūnų, kurie mėgsta šviesą ir spalvą pavasarį.

8
8 iš 10 - 7 balsai
Nr. 920 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 2921 kartus

Dabar yra vasaros atostogos, su šiluma, saulės ir paplūdimio! Jei vasarą yra jūsų mėgstamiausia metų laiku, čia mes suteikiame Jums ekrano užsklandą, todėl jūs galite individualizuoti savo kompiuterį su vasaros arenoje. Ji taip pat turi labai modernią ir šiuolaikišką stilių su Tom džiazo filtrai, kurie suteikia jai labai derliaus išvaizdą. Jei norite papuošti savo kompiuterio ekraną, o taip pat rūpinasi, mes siūlome Jums šią labai kietas ir įdomus sceną, ji taip pat yra teigiamas ir optimistišką žinią. Tekstas primena jums mėgautis kiekvieną akimirką tau šią vasarą. Negalima pamiršti bet kokią galimybę būti laiminga!