Kurių lapai

Oro ir sezono Ekrano užsklandos : kurių lapai

Kurių lapai ekrano užsklandos

Kurių lapai animuota ekrano užsklanda

Kurių lapai Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

Ekrano tvenkinio su nedideliu namas ant kranto, šalia medžių, kai ruduo ateina ir pamatyti, kaip medžių lapai rudenį ant vandens. Ant medžių lapai krenta visame ekrane klausantis paukščių čiulbėjimo. Įvairūs gyvūnai atsiranda ir nyksta pievų ir tvenkinys. Rudens peizažas, kuriame matome ežerėlis su savo namelio, tipiškas kalnų. Su plaukioja gandrų ir kitų gyvūnų praeiti.

Kai ruduo ateina, kraštovaizdis keičiasi visiškai, medžių lapai pradeda džiūti, kad pakeisti spalvą. Dauguma filialų numeta lapus ir pradėti ieškoti daugiau tuščią mišką. Medžių lapai žemėn be jų žalia spalva, todėl matote rudą apklotą ant grindų. Lapai plaukioja visame ekrane, kaip matome, kaip paukščiai pakeltas skristi per kraštovaizdį. Vanduo atspindi kraštovaizdį. Kotedžas turi sienas ir medinis stogas. Labai įtaigią ir atsipalaiduoti viename iš sezonų dauguma žmonių patinka tiek ramus scenos jos scenas. Ar žinote, kad rudenį, poezijos, dažnai buvo siejama su melancholija? Taip yra, nes galimybės vasarą dingo, ir žiemą šaltis dėl horizonto. Debesys Sėdėti ir daugelis žmonių kreipiasi į vidų, tiek fiziškai, tiek protiškai. Ši nemokama 3D ekrano užsklanda vadinamas kurių lapai yra įspūdingas rudenį scenoje su seno salono dėl Perlisty tvenkinio kranto.. Parsisiųsti Kurių lapai paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš Oro ir Sezono, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas Oro ir Sezono, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 104 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 8 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2008-04-22 15:04:00, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai Oro ir Sezono. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą Kurių lapai iš Oro ir Sezono atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
8

Įvertinimas grindžiamas 17521 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 104 kartus
GRĮŽTI
7
7 iš 10 - 721 balsai
Nr. 408 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 6571 kartus

Papuoškite savo kompiuterį su įspūdingais vaizdais rudenį, taikikliai su medžių spalva pasikeis, patenka į upes ir ežerus lapų. Nuotraukos spalvingų rudens peizažai kaime, gamtoje su savo grožiu jos geriausiai. Medžiai numeta lapus, ežerai, gaunantiems pirmąjį atvykimą šaltų grindų kilimu su lapais. Visi oranžinė, geltona, ruda, žalia, raudona, ochra atspalvių. Graži ekrano užsklanda sezono daugiau atsipalaidavimui metus!

6
6 iš 10 - 21 balsai
Nr. 1181 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 2433 kartus

Vaizdas vasaros kraštovaizdžio, kur jūs galite mėgautis saule ir baseinas. Šiltas oras ateina ir vasara artėja. Jei nenorite laukti, pajusti vasarą savo kambarį su šia nemokama ekrano užsklanda. Tiesiog įsivaizduokite save baseine, gulėti saulės su minkštu vasaros vėjas pučia į veidą. Nuotraukoje matome baseinas su paplūdimio kamuolys, stalas su kėdėmis pagal skėtis, du gultai degintis, didelio akmens sienos ir dvi palmės. Puikus būdas mėgautis savo vasaros atostogas!