Nusiteikimas ir nuotaikingas Ekrano užsklandos

Nusiteikimas ir nuotaikingas kompiuteryje

Nusiteikimas ir nuotaikingas Animuotos Ekrano Užsklandos

32 nemokami ekrano užsklandos nusiteikimas ir nuotaikingas ir įdiegti į savo Windows 7, Windows 8, Windows Vista, XP ar kitos operacinės sistemos kompiuteryje. Atsisiųsti dabar screensavers nusiteikimas ir nuotaikingas, kuris buvo atsisiųsti 107.175 kartus, apsaugoti savo ekraną ir savo monitorių metu laukimo laiką. Ši svetainė yra 3564 atsisiųsti siūlomi failai, kurie buvo įkeltas 5.707.638 vartotojų!

Anekdotai ekrano. Ar jums patinka juoktis? Turi humoro jausmą? Jei yra kažkas, kas žiūri į gyvenimą su šypsena turime jums keletą juokingas ekrano užsklandą kolekcija padės jums turėti daugiau optimistiškai monitorių ir jums bus malonu kiekvieną kartą, kai jūs jį pamatyti. Animuoti paveikslėliai įdomus ir originalus, kad labiau asmeniniams kompiuterį su humoro paspaudimu. Ekrano pokštas, kurių anekdotai atsarginių pakeisti monitoriaus nustatymus ką nors. Pramogos ekrano užsklandą anekdotai ir juokingi vaizdai su siurrealistinis elementų.

Nusiteikimas ir Nuotaikingas Ekrano užsklandos

nusiteikimas ir nuotaikingas Screensavers

Nusiteikimas ir nuotaikingas nemokamai ekrano užsklandos

Komentuoti!
Balsuoti!
Dalintis!

Visa, ką mes siūlome ir gali būti rasti internete, mes siūlome kolekciją, ką norite savo šypsena, juokingi paveikslėliai, kuri juda ekrane. Ką jums nereikia tikėtis, kad jūsų monitorius būti įdomus erdvė su humoro jausmu. Jei jums patinka įdomus, anekdotai ir anekdotai, šie failai, vienas, kad jums patiks, kad atsisiųsti ir įdiegti. 3D animacija garantuoja Jums juokinga paveikslėlį, kai jūs matote savo ekrane darbe ar namuose. Mes nutolo nuo klasikinių vaizdų pasiūlyti kažką kitą ir originalus su prisilietimu juokinga. Netikėtas ir originalus. Iš failus siūlome, čia mes sukūrėme išskirtinių ir pasirinko tas skirtingas scenas, kurios yra gražus, bet nori imtis kitą metodą, mažiau rimti, mažiau blaivus tūkstančių. Anekdotai galite įdiegti į kažkieno kompiuterio apgauti, nes anekdotai monitoriaus ar uždangos, manyti, kad yra pažeistas arba purtant visą klaidas veikia visame ekrane ir kitomis nekenksmingomis dalykų, bet jūs galite juoktis gerą laiką prie kieno nors sąskaita.