AC / DC Nariai

Muzikos ir menininkų Ekrano užsklandos : AC / DC Nariai

AC / DC Nariai ekrano užsklandos

AC / DC Nariai animuota ekrano užsklanda

AC / DC Nariai Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

AC / DC nuotraukų kolekcija. AC / DC yra žinomas ir populiarus kietojo roko grupė.AC / DC Brian Johnson, vokalistas, Angus Young, gitaristas Malcolm Young, ritmo gitara ir vokalas, Cliff Williams, bosinė gitara ir vokalas ir Phil Rudd, būgnai. Ekrano grupės AC / DC nariai ant scenos, žaidimo priemones ar dainuoti.

Nariai AC / DC, Juosta, Hard Rock, Brian Johnson, Angus Young, Malcolm Young, Cliff Williams, Phil Rudd, Etape, Priemonių,. Parsisiųsti AC / DC Nariai paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš Muzikos ir Menininkų, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas Muzikos ir Menininkų, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 30 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 7 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2008-09-25 08:04:14, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai Muzikos ir Menininkų. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą AC / DC Nariai iš Muzikos ir Menininkų atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
7

Įvertinimas grindžiamas 3318 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 30 kartus
GRĮŽTI
8
8 iš 10 - 7 balsai
Nr. 1541 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 1917 kartus

Justin Bieber grįžta į mūsų svetainę su atnaujinta ekrano užsklandą. Čia galite pamatyti savo srovę, modernesnę ir iš savo vaiko išvaizdą, su kuria jis pradėjo savo karjerą. Jei esate tikras Belieber jūs negalite likti be šia nemokama ekrano užsklanda jūsų mėgstamiausia dainininkė. Justinas gimė 1994 metais Kanadoje, konkrečiai Ontarijas, ir nuo jo debiuto 2009 metu 15 metų amžiaus atėmė milijonų paauglių širdžių visame pasaulyje su savo dainomis ir savo įspūdingais koncertais daug miestų.

6
6 iš 10 - 37 balsai
Nr. 1203 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 2480 kartus

Pitbull ekrano užsklanda, nuo momento, kad pasiekė didelės sėkmės visame pasaulyje dainininkas. Armando Christian Pérez, geriau žinomas savo sceniniu vardu Pitbull, yra amerikiečių reperis, pop dainininkė, dainų autorius ir įrašų prodiuseris. Jo pirmasis pasirodymas buvo įrašytas iš Lil Jon albumų Kings of Crunk 2002 metais, po kurio jis išleido savo debiutinį albumą 2004 pavadinimu M. I. A. M. I. (Money Is a Major Issue), pagal TVT įrašų. Geriausios nuotraukos iš Pitbull kai kuriose iš jų fotosesijose, koncertuose ar scenos savo populiariausių ir sėkmingai muzikos video. Ir visiškai nemokama!