Laivai Ekrano užsklandos

Laivai kompiuteryje

Laivai Animuotos Ekrano Užsklandos

20 nemokami ekrano užsklandos laivai ir įdiegti į savo Windows 7, Windows 8, Windows Vista, XP ar kitos operacinės sistemos kompiuteryje. Atsisiųsti dabar screensavers laivai, kuris buvo atsisiųsti 60.029 kartus, apsaugoti savo ekraną ir savo monitorių metu laukimo laiką. Ši svetainė yra 3564 atsisiųsti siūlomi failai, kurie buvo įkeltas 5.707.638 vartotojų!

Ar buriavimo gerbėjas? Jei jums patinka plaukti į jūrą, vandenynų, upių ir viską, kas susiję bandomąjį valtis, jums mylėti savo kolekciją ekrano užsklandos iš valčių, kur rasite visų laivų ir jūrų transporto rūšių. Navigacijos buvo labiausiai paplitusi transporto priemonės, prekių ir keliauti didelius atstumus per pasaulį. Yra daug laivų, pavyzdžiui, konteinerių, tanklaiviai, kruiziniuose laivuose, laivų, žvejybos laivų arba žvejyba, vandenynų lainerius, irklas valtys, burlaiviai, katamaranais ir kt. Laivas arba laivas yra įgaubtos ir Vārpstveidīgs bet kokius statybos, medžio, metalo ar kitos medžiagos gali plūduriuojantis vandenyje. Anksti amatų, kaip vikingų longship, laivų, Karavelė kt. Jėga perkelti vėjo paprastai burlaiviai, kurie buvo per visą istoriją labiausiai naudojamas ir tada atėjo garlaivis arba tiems, kurie persikėlė irklų, kurie naudojama imtis irkluotojų judėti. Laivai laivas gali jūrinės navigacijos. Jūrinis karinių, gelbėjimo, mokslinių tyrimų, transporto. Valtys, pavyzdžiui, gelbėjimosi valtis, Valtys, ar runabouts. Laivai pasaulyje. Laivai gali pasireikšti kartu su laivynų, eskadrilės flotillas, arba vilkstinių. Laivų kariniams tikslams kolekcija gali rašyti laivyną, darbo grupė, arba Armada.

Laivai Ekrano užsklandos

laivai Screensavers

Laivai nemokamai ekrano užsklandos

Komentuoti!
Balsuoti!
Dalintis!

Mes vadiname laivas valtis juda viduryje jūriniai, prie jūros, upių ar ežerų. Laivybos bendrovės yra bendrovės, kurios formuoja karinio jūrų transporto ir dideliems laivams arba tiems, kurie juos išnaudoja ekonomikos naudoti kaip kruizinių kompanijų ar transporto. Kariniai laivai yra tie, kurie naudojami kaip jūrų pajėgų karinėms operacijoms, karo laivai ir lėktuvnešiams, kariškų, korvetė, Fregata, Plaukiantys užpuolimą laivas, išnaikins ir kt. Mes taip pat patinka povandeninius laivus, kurie yra laivai, kurių gebėjimas nerti po vandeniu ir gali būti civilinės, kaip tie, kurie naudojami ant pažintinės, tirti, kaip povandeniniuose laivuose naudojamų mokslininkų ištirti jūros arba kariuomenės ir karo povandeniniai laivai dugną atomine elektrine arba pradėti Raketos iš po vandeniu. Ledlaužis naudojamas judėti plotams ledo.