Laikrodžiai Ekrano užsklandos

Laikrodžiai kompiuteryje

Laikrodžiai Animuotos Ekrano Užsklandos

29 nemokami ekrano užsklandos laikrodžiai ir įdiegti į savo Windows 7, Windows 8, Windows Vista, XP ar kitos operacinės sistemos kompiuteryje. Atsisiųsti dabar screensavers laikrodžiai, kuris buvo atsisiųsti 164.724 kartus, apsaugoti savo ekraną ir savo monitorių metu laukimo laiką. Ši svetainė yra 3564 atsisiųsti siūlomi failai, kurie buvo įkeltas 5.707.638 vartotojų!

Prietaisai, kurie padeda mums kontroliuoti metu yra objektu, kolekcininkų ir tikras garbinimas tarp gerbėjų. Čia mes siūlome animacinių laikrodžiai kolekciją, daugelis iš jų 3D, kuris yra visų rūšių, nuo juokinga rimtas. Mes gegutė laikrodis, saulė, smėlis, švytuoklės sieniniai laikrodžiai, chronometrus, laikrodžiai ir kišeniniai. Visi prietaisai, kurie tarnauja patikrinti laiko, imtis kur reikia ar kur esate, iš milžinišką sferoje bažnyčios bokšto mažoms laikrodžius.

Laikrodžiai Ekrano užsklandos

laikrodžiai Screensavers

Laikrodžiai nemokamai ekrano užsklandos

Komentuoti!
Balsuoti!
Dalintis!

Laikrodis yra šių aukštųjų technologijų dalykėlių, kurie išsivystė nuo antikos laikų, kaip labai paprastų iki sudėtingų mechanizmų šiandien kūrimas. Laikrodininkas yra asmuo, kuris daro arba parduoda kiekvieną žiūrėti savo įsteigimo. Įtaisas, naudojamas rodyti laiką arba laiko tapo kulto objektu ir kolekcionuojami tų mokamų milijonus. Rankiniai laikrodžiai buvo tik moterims, esančioms kilmės, bet tapo labai populiarus tarp vyrų karo, jie buvo patogiau. Kišenė yra seniausia ir sudėtingas mechanizmas buvo išrastas XV a. Mechanizmo dalys paprastai yra laikrodžio ratuką: rankas valandą, minutę (kelias minutes) ir sekundes (kelias sekundes) ir valandas. Be to, galite tikėtis laikrodį ar kalendorių. Ar kolektorius? Mes tikimės, kad, jei ir mėgautis visus failus mes paruošėme jums atsisiųsti ir įdiegti nemokamai.