Krioklys Ekrano užsklandos

Krioklys kompiuteryje

Krioklys Animuotos Ekrano Užsklandos

18 nemokami ekrano užsklandos krioklys ir įdiegti į savo Windows 7, Windows 8, Windows Vista, XP ar kitos operacinės sistemos kompiuteryje. Atsisiųsti dabar screensavers krioklys, kuris buvo atsisiųsti 190.207 kartus, apsaugoti savo ekraną ir savo monitorių metu laukimo laiką. Ši svetainė yra 3564 atsisiųsti siūlomi failai, kurie buvo įkeltas 5.707.638 vartotojų!

Krioklys yra geologiniai dariniai, atsirandantys srovės vandens iš upės, kuri turi išsaugoti lašas, pavyzdžiui, kalnų, kanjono, uolos ir kt. Vanduo patenka į dideliais kiekiais ir yra natūralus reiškinys, kad yra daug grožio, visiems patinka šių kriokliai vaizdus. Srautas yra tie, kurie neturi įprastu būdu ir kad forma per lietingą sezonus. Natūralus vandens lašai įdėti į jūsų monitoriaus, kai jūs neveikia, siekiant apsaugoti jūsų kompiuterį, o turintys gražią sceną gamtos peizažas. Kriokliai yra natūralios scenos, kur dideliais kiekiais vandens rudenį sutaupyti lašas, gali atsirasti ežerų, upių, jūrų, upių ir kt. Iš didžiojo vandens masės kritimo scena yra unikalus gamtos kraštovaizdžio ir yra vietų, kur turistai eiti į juos matyti milijonus. Tipiškas apsilankymas vietose, kur jie atsiranda, ir yra keletas, kurie yra gamtos stebuklai ir pritraukti milijonus lankytojų.

Krioklys Ekrano užsklandos

krioklys Screensavers

Krioklys nemokamai ekrano užsklandos

Komentuoti!
Balsuoti!
Dalintis!

Peizažai su katarakta papuošti jūsų monitorius su gamta scenų, pavyzdžiui, miškų ir upių, kur matote atvirukų vaizdus. Kai yra žinoma visame pasaulyje Niagaros krioklys, Igvasu krioklys, Viktorijos krioklys, Gocta, Anchelio krioklys, Yosemite, Tugelos krioklys, Trijų seserų, Vinnufossen, Baläifossen ir kt. Įsivaizduokite, kad jūsų monitorius su natūralaus krioklio, kur vanduo teka per žemę. Vaizdai iš gamtos peizažų su vandeniu kaip veikėjas. Tikrai jūsų gyvenime buvote nuėję aplankyti kai ir jūs norite turėti šią nuorodą į savo kompiuterio atmintį animacinis, juda per ekraną, norėdami gauti rasti kaskart sugrįžus į savo kompiuterį. Nedvejokite jį įdiegti, nes ji veikia visose operacinėse sistemose ir yra nemokamai atsisiųsti ir įdiegti. Jei esate gamtos mylėtojas, gamtos peizažai, upės, ežerai, jūros ir visa pasaulio grožio jūs ketinate patinka tai.