Šventasis Raštas

Krikščionybės ir religija Ekrano užsklandos : Šventasis Raštas

Šventasis Raštas ekrano užsklandos

Šventasis Raštas animuota ekrano užsklanda

Šventasis Raštas Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

Ekrano Biblijoje vadinama Šventasis Raštas, yra šventa knyga krikščionys, pasakoja apie pasaulio istorija ir katalikų religijos priesakų. Biblija yra kanoninių knygų judaizmo ir krikščionybės rinkinys. Pagal žydų ir krikščionių religijų, Biblija perteikia Dievo žodį, iš visatos sukūrimo istorija, Jėzaus, katalikų bažnyčios ir jos priesakus kilmės gyvenimas. Biblija yra išversta į 2454 kalbas, yra labiausiai išverstas tekstas istorijoje.

Kompiliavimas šventų raštų pavidalo knygos. Kai kurie tekstai, kurių sudėtyje yra visatos istoriją, žmogaus ir Katalikų Bažnyčia. Šventasis Raštas atrodo kaip knyga su rudu dangteliu, kuris atsidaro ir matome savo vardą ant nugaros. Tai ant medinio stalo su rašiklinė ir kitą atidarytą darbaknygę. Animacija su daugeliu religinių našta. Rinkti originalių knygų serija, kuri buvo parašyta pirmoji hebrajų, aramėjų ir graikų. Šios originalios knygos buvo sudarytas siekiant sudaryti Naująjį Testamentą ir Senąjį Testamentą, nes jo tema. Tekstai, kurie sudaro krikščionių Biblijoje buvo parašyta per maždaug 1000 metų.. Parsisiųsti Šventasis Raštas paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš Krikščionybės ir Religija, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas Krikščionybės ir Religija, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 19 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 8 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2012-03-28 09:03:01, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai Krikščionybės ir Religija. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą Šventasis Raštas iš Krikščionybės ir Religija atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
8

Įvertinimas grindžiamas 378 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 19 kartus
GRĮŽTI
6
6 iš 10 - 20 balsai
Nr. 872 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 3344 kartus

Ši nemokama ekrano užsklanda yra apie angelo sėdi ant debesies, kuris yra aukštai danguje. Vienintelis dalykas, kurį gali matyti fone yra aiškus mėlyna, kad tamsėja, kaip jums atrodo didesnis, su daug debesų į jį. Angelas, kuris sėdi ramiai savo debesis taip pat plakant savo sparnus su žiedu viršuje galvos. Jei kartais manoma jums turėjo angelą sargą, atsisiųsti šią ekrano užsklandą, kad jūs galite turėti jį kaip dabartinis, kaip įmanoma. Be to, pasidalinti ja su visais apie socialinius tinklus.

9
9 iš 10 - 1425 balsai
Nr. 213 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 11850 kartus

Darbai ir vaizdai, atstovaujantys skirtingus laikus Jėzaus Kristaus gyvenimo įdėti į jūsų kompiuterį. Animuoti ekrano užsklandą su religinių ir meninių paveikslų ir meno kūrinio, kurioje Jėzaus iš Nazareto paveikslą yra pagrindinė tema. Tarp kiekvienos nuotraukos, pasirodo baltas balandis paukštis simbolizuoja taiką ir tyrumą, plaukioja ir nešioti aukso kryžių viršūnės. Keli portretai Kristaus, kartu su harmoningu muzikos. Jėzus iš Nazareto, yra centrinė figūra krikščionybės.