Ichthys

Krikščionybės ir religija Ekrano užsklandos : ichthys

Ichthys ekrano užsklandos

Ichthys animuota ekrano užsklanda

ICHTHYS Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

Šios žuvų kilmė yra susijusi su ankstyvųjų krikščionių, kurie naudojo jį kaip slaptas simbolis įdėti tik pasakyti kitiems krikščionims, kad asmuo taip pat buvo krikščionis. Jis susideda iš dviejų susipynusių arkos kurie įtraukti į žuvies formą. Žuvis yra glaudžiai susijusi su krikščionybe iš Pauliaus, žvejys, kaip ir duonos ir žuvų stebuklas.

Ichtus arba ICHTHYS tai žuvys, graikų, yra akronimas reiškia aš esous Christos THeous hYios Soter, o tai reiškia, Jėzų Kristų, Dievo Sūnų, Gelbėtoją. Kitas šio simbolio aiškinimas, kad, kai manoma, kad Jėzus gimė 7 a. C. astrologinės sąlygos buvo Jupiterio ir Saturno conjuntion į Žuvys buvo žuvis, kaip Jėzaus simbolis yra naudojamas. Kitas aiškinimas yra Jėzaus krikštas krikštykla, o tai reiškia, žuvų baseinas ar tvenkinį, tai kartu su vyrų, kurie buvo apaštalai žvejų palyginime, suteikia interpretuoti žuvis kaip sėkmės simbolis, todėl krikščionybė yra vertinamas kaip geras dalykas.. Parsisiųsti ICHTHYS paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš Krikščionybės ir Religija, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas Krikščionybės ir Religija, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 16 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 6 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2015-05-11 00:05:57, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai Krikščionybės ir Religija. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą ICHTHYS iš Krikščionybės ir Religija atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
6

Įvertinimas grindžiamas 140 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 16 kartus
GRĮŽTI
8
8 iš 10 - 16 balsai
Nr. 892 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 3285 kartus

Šiame nemokama ekrano užsklanda Chanuka yra viena iš judaizmo simbolių ir Chanuka šventė, žydų sietynai turi septynių iki devynių rankas.Menora yra devynių šakotosios Kandelabrs simbolizuoja degančio krūmo, kad Mozė pamatė ant Sinajaus kalno (knyga Išėjimo 25). Su šia nemokama ekrano užsklandą galite turėti savo Menora jūsų kompiuteryje, su degančiomis žvakėmis. Dalytis socialiniuose tinkluose šį ekrano užsklandą, kad kiti draugai gali turėti savo chanukiah arba Menora.

6
6 iš 10 - 20 balsai
Nr. 872 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 3344 kartus

Ši nemokama ekrano užsklanda yra apie angelo sėdi ant debesies, kuris yra aukštai danguje. Vienintelis dalykas, kurį gali matyti fone yra aiškus mėlyna, kad tamsėja, kaip jums atrodo didesnis, su daug debesų į jį. Angelas, kuris sėdi ramiai savo debesis taip pat plakant savo sparnus su žiedu viršuje galvos. Jei kartais manoma jums turėjo angelą sargą, atsisiųsti šią ekrano užsklandą, kad jūs galite turėti jį kaip dabartinis, kaip įmanoma. Be to, pasidalinti ja su visais apie socialinius tinklus.