Dieviškoji energija

Krikščionybės ir religija Ekrano užsklandos : dieviškoji energija

Dieviškoji energija ekrano užsklandos

Dieviškoji energija animuota ekrano užsklanda

Dieviškoji energija Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

Šiuo animacinis ekrano užsklandą, dvasinė šviesa padarė nedidelį ugnies matyti kibirkštys šviesos ir šilumos, ir jums bus gyvinti savo kambarį. Tiesiog žemiau jos yra dvi rankos liečia pirštais, lyg kažkas susiję vienas su kitu dvasiškai dieviška energija generavimo. Dieviškas kontaktas, nes kai Dievas sukūrė žmogų pagal Siksto koplyčia, kad prisiliesti prie pirštų, kad turi tiek daug energijos.

Scena su daugeliu religinių atsakingas, kurioje Dievo pirštu paliesti tuos, kurie yra žmogaus ir dvasinio šviesos srautus. Grynas dieviška energija sklindančius iš Dievo rankų. Žmogaus sukurti, o kai Dievas suteikia gyvybės kibirkštį žmonėms sukurti Adomas, pirmasis žmogus. Kibirkštys šviesos ir energijos aktyvieji nuo pirštų galiukų salycio metu. Mes matome dvi rankas su ranka, kad liesti. Dėl fono spalvą matome šviesą sklindančius visi kaip mažų kamuoliukų spalvos kryptimis.. Parsisiųsti Dieviškoji energija paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš Krikščionybės ir Religija, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas Krikščionybės ir Religija, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 20 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 8 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2012-10-03 12:10:31, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai Krikščionybės ir Religija. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą Dieviškoji energija iš Krikščionybės ir Religija atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
8

Įvertinimas grindžiamas 77 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 20 kartus
GRĮŽTI
8
8 iš 10 - 16 balsai
Nr. 892 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 3285 kartus

Šiame nemokama ekrano užsklanda Chanuka yra viena iš judaizmo simbolių ir Chanuka šventė, žydų sietynai turi septynių iki devynių rankas.Menora yra devynių šakotosios Kandelabrs simbolizuoja degančio krūmo, kad Mozė pamatė ant Sinajaus kalno (knyga Išėjimo 25). Su šia nemokama ekrano užsklandą galite turėti savo Menora jūsų kompiuteryje, su degančiomis žvakėmis. Dalytis socialiniuose tinkluose šį ekrano užsklandą, kad kiti draugai gali turėti savo chanukiah arba Menora.

6
6 iš 10 - 2396 balsai
Nr. 138 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 15870 kartus

Foto galerija religinio meno, kurioje matome skirtingas scenas Jėzaus gimimo, Apreiškimo, gimimo ir garbinimo. Meno atstovybės temų, susijusių su Jėzaus gimimo Betliejuje gruodžio 25 d. Ėdžiose, kur gimė Jėzus su Marija, jo motina, tėvas Juozapas, Trijų išminčių. Įvairių kartų nuo Mergelės Marijos gavo Apsireiškimo, Kristaus gimimo, garbinimą į Trijų išminčių ir piemenims.