Chanuka

Krikščionybės ir religija Ekrano užsklandos : chanuka

Chanuka ekrano užsklandos

Chanuka animuota ekrano užsklanda

Chanuka Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

Šiame nemokama ekrano užsklanda Chanuka yra viena iš judaizmo simbolių ir Chanuka šventė, žydų sietynai turi septynių iki devynių rankas.Menora yra devynių šakotosios Kandelabrs simbolizuoja degančio krūmo, kad Mozė pamatė ant Sinajaus kalno (knyga Išėjimo 25). Su šia nemokama ekrano užsklandą galite turėti savo Menora jūsų kompiuteryje, su degančiomis žvakėmis. Dalytis socialiniuose tinkluose šį ekrano užsklandą, kad kiti draugai gali turėti savo chanukiah arba Menora.

Ekrano Chanuka žydų simbolis judaizmo simbolinę žvakę žydams ir jų religinius ritualus be Menora. Tai Kandelabrs naudojami švęsti Chanuka ir turi devynis ginklus. Šie ginklai simbolizuoja degančio krūmo, kad Mozė pamatė ant Sinajaus kalno. Keturi ginklų kiekvienoje pusėje sudaro aštuonių dienų šventę aliejaus stebuklas. Centras žvakė yra naudojamas šviesą visus kitus. Pirma centrinis žvakė šviečia ir tada su juo dega visas kitas žvakes.. Parsisiųsti Chanuka paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš Krikščionybės ir Religija, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas Krikščionybės ir Religija, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 21 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 8 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2012-11-15 12:11:00, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai Krikščionybės ir Religija. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą Chanuka iš Krikščionybės ir Religija atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
8

Įvertinimas grindžiamas 112 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 21 kartus
GRĮŽTI
6
6 iš 10 - 648 balsai
Nr. 317 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 8427 kartus

Ekrano paveikslų ir meno kūrinių, kurių pagrindinė tema Mergelės Marijos ir kūdikių Jėzų savo scenose. Mergelė Marija yra Jėzaus iš Nazareto, Dievo sūnaus motina. Katalikų, Stačiatikių, Anglikonų ir kitų Rytų krikščionių grupių daugiau naudojami terminai "Mergelės Marijos", "Marija" ir "Dievo Motina". Kolekcija religinio meno. Meno atstovybės su Jėzumi Kristumi Madonna, nes ji yra taip pat žinomas.

7
7 iš 10 - 555 balsai
Nr. 371 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 7484 kartus

Ši nemokama ekrano užsklanda yra animacinis skaidrių peržiūrą kai kurių aukštos kokybės nuotraukų iš gamtos vaizdais puošia sakiniu, paimtu iš Šventąjį Raštą. Visiems tiems, kurie nenori arba prarado savo gyvenimą, tai ekrano užsklanda yra Biblijos eilutėmis, kurios paskatintų labiausiai prislėgtas. Nesvarbu, kas beatsitiktų, Biblija visada turi daug vilčių frazes už jus, ir visa tai yra įsikūręs idiliškoje kraštovaizdžių. Jei manote, žemyn, įjungti šią ekrano užsklandą. Jei jums patinka, dalintis ja su kuo jūs manote galėtų įvertinti.