Laukai ir drugeliai

Kraštovaizdžio Ekrano užsklandos : laukai ir drugeliai

Laukai ir drugeliai ekrano užsklandos

Laukai ir drugeliai animuota ekrano užsklanda

Laukai ir Drugeliai Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

Ekrano u ¾ sklanda, remiantis skirtingų kraštovaizdžio scenos pavasarį. Šio potvynio jūsų monitoriaus ekrano užsklandą iš viso pasaulio, paveikslėlių ir animacijos gėlių ir drugelių spalvos. Gamtos vaizdai ir gyvas žalios peizažai, augalai, gėlės ir gyvūnai. Spalva savo gyvenimą su šių gamtos ir kraštovaizdžio vaizdus.

Didelis laukas pilnas gėlių, ar iš arti gėlių su dideliu kalnai tolumoje, abu požiūriai yra vertas būti šioje ekrano negalima praleisti savo kolekcijoje, konfigūruoti ją kaip jums patinka, yra pasirinktiniai todėl jūs galite įdėti drugiai ne. Ši ekrano užsklanda yra tobula gamtos mėgėjams.. Parsisiųsti Laukai ir Drugeliai paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš Kraštovaizdžio, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas Kraštovaizdžio, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 60 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 8 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2010-10-19 19:10:58, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai Kraštovaizdžio. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą Laukai ir Drugeliai iš Kraštovaizdžio atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
8

Įvertinimas grindžiamas 1036 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 60 kartus
GRĮŽTI
7
7 iš 10 - 504 balsai
Nr. 511 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 5576 kartus

Ši nemokama ekrano užsklanda rodo ramioje saulėlydžio. Kas gali būti geriau praleisti vakarą, nei karšto šokolado ar kavos, o kalnai ir saulė suteikia mums parodyti. Yra nuostabus kalnus, po pietų. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės.

6
6 iš 10 - 1178 balsai
Nr. 125 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 16670 kartus

Nemokama Animuoti ekrano užsklandą iš balto miško, padengtas sniegu. Ir vis dar sninga daug. Medžiai neturi lapų ir sniegu.Žiemos peizažas. Screen Protector atsipalaiduoti, lydimas ramios muzikos. Kai žiema ateina anksti pradėti mažėti sniego. Medžiai sniegu ir kraštovaizdžio pabąla. Jei esate sniego mylėtojas tai yra jūsų ekrano užsklanda. Žiūrėti kaip snaigės kris šioje miškuose yra sniego baltumo.