Halloween Ekrano užsklandos

Halloween kompiuteryje

Halloween Animuotos Ekrano Užsklandos

62 nemokami ekrano užsklandos Halloween ir įdiegti į savo Windows 7, Windows 8, Windows Vista, XP ar kitos operacinės sistemos kompiuteryje. Atsisiųsti dabar screensavers Halloween, kuris buvo atsisiųsti 145.285 kartus, apsaugoti savo ekraną ir savo monitorių metu laukimo laiką. Ši svetainė yra 3564 atsisiųsti siūlomi failai, kurie buvo įkeltas 5.707.638 vartotojų!

Helovinas šalis vyko spalio 31, yra visų Hallow išvakarės (Ieva Visų Šventųjų diena) ir nakties mirusieji prisikels iš savo kapų šventė ir išeiti į gatves, kad išgąsdintų žmonių. Jungtinės Amerikos Valstijos nuo 31 spalis naktį. Tai kostiumas šalis, žaidimai, žaislai, saldainiai, saldainiai ir kt. Tradicija yra apgauti ar gydyti (apgauti ar gydyti), kuris išgyvena namų prašydami saldainių duris, vaikai yra paslėptas ir kelia grėsmę namo savininkų mesti kiaušinius, jei ne suteikti jiems saldainių. Šalys vyksta namuose ir parduotuvėse ir viešose vietose. Šalis teroro.

Halloween Ekrano užsklandos

Halloween Screensavers

Halloween nemokamai ekrano užsklandos

Komentuoti!
Balsuoti!
Dalintis!

Helovinas švenčiamas spalio 31, turi savo kilmės Anglo pasaulyje, Lotynų pasaulyje, ta diena yra prieš Visų Šventųjų ir Mirusiųjų diena, švenčiama daugelyje šalių įvairiais būdais. Ekrano Helovinas moliūgų, kurie yra labiausiai paplitusi dekoravimo šį atostogų sezoną. Moliūgų raižyti atrodyti veidus teroro, su formų monstras, groteskas veidus didele burna ir dantys, viduje įdėti žvakę ar šviesą sukurti didesnį poveikį. Raganos, zombiai, vampyrai, mumijas, miręs, burtininkai, vaiduokliai yra labiausiai paplitusi kostiumas šiuo metu. Namai puošia moliūgai, vaiduokliai, antkapiai, voras klodai, vorai ir šikšnosparniai išgąsdinti lankytojus. Šis festivalis prasidėjo Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau šiandien yra švenčiama visame pasaulyje ir buvo priimta beveik visose šalyse. Šios šalies veikėjas yra lizdas Laukinė Žibintai, kuri yra raižyti moliūgų galvos formos pavadinimą.