Drugeliai

Gyvūnai Ekrano užsklandos : drugeliai

Drugeliai ekrano užsklandos

Drugeliai animuota ekrano užsklanda

Drugeliai Ekrano Užsklanda
Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious

Šiuo nemokama ekrano užsklanda, ne tik jūs gaunate visų rūšių ir dydžių drugeliai plaukioja aplink ekrano, bet fonas taip pat kinta laikui bėgant. Visi įvairių sluoksnių yra spalvinga pievas, tipiškas aplinką, kurioje drugeliai kurie turėtų gyventi. Žiūrėti drugelių perkelti iš gėlių gėlių visų skirtingų pievų! Ši ekrano užsklanda yra pritaikoma, todėl jūs galite pasirinkti įvairių rūšių drugelių yo norite matyti, ir kiek jūs norite plaukioja aplink savo kompiuteryje. Tai, be abejo, turi drugelių ar gėlių mėgėjams.

Ar žinote, kad kai kurios drugelių rūšys yra laikomos kenkėjai, nes jie gali pažeisti augalus ir medžius ir lervų stadijos? Drugiai plaukioja vabzdžių su ilgais sparnais, ragai, šešių kojų ir antenas. Sparnai turi sluoksniuoti arba miltelių juos apsaugoti. Monarcho drugeliai yra geriausiai žinomas. Aguonos yra augalai, išeina pavasarį. Jis yra būdingas gražus ryškiai raudonos. Mėgaukitės šį iš aguonų lauko ekrano užsklandą su drugeliais.. Parsisiųsti Drugeliai paspausdami mygtuką «Atsisiųsti», tai nemokama paslauga, Gifmania. Ekrano užsklandą Ši ekrano užsklanda į teminės kolekcijos iš Gyvūnai, nes jie yra organizuotas taip, kad ji yra lengviau, jūs, kad gauti čia, jei esate didelis gerbėjas Gyvūnai, Parsisiųsti yra nemokama ir Ši ekrano užsklanda yra buvo atsisiųsta 63 kartų, o tai reiškia, kad jis labai populiarus. Tai yra saugus produktas, ir tai padės jums apsaugoti jūsų kompiuterį, nes ji yra visiškai nemokama ir patikima.Ši ekrano užsklanda yra 8 vartotojai, kurie atsisiuntė jį, ir tai mūsų kolekcijos dalis nuo 2010-10-19 19:10:36, dienos, kurią jis buvo įtrauktas į mūsų duomenų bazę. Įvertinimas Mes tikimės, kad jums patiks, ir kad jis padeda jums apsaugoti jūsų Windows operacinę sistemą, kompiuterį. Ši Ekrano užsklanda ir Lietuvi?yra nemokamai, priklauso kategorijai Gyvūnai. Tai programinė įranga Gifmania todėl jūs galite pasitikėti jų kokybę. Yra versija 1.0 produkto yra operacinių sistemų Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animuoti ekrano užsklandą Drugeliai iš Gyvūnai atsisiųsti nemokamai ir rūpintis savo ekrano ekrano užsklandą
8

Įvertinimas grindžiamas 952 nuomonių vartotojams

Įvertinti ši ekrano užsklanda

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 63 kartus
GRĮŽTI
8
8 iš 10 - 7467 balsai
Nr. 40 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 46242 kartus

Žmonių, kaip mokosi paukščių, arba tiesiog kaip jų tiek daug, kad jie galų gale sužinoti apie juos daug. Šis klausimas paukščių tyrimo vadinamas Ornitologija. Ar jums patinka ornitologija? Ar jums patinka stebint paukščių skrydį? Nuo momento, kai jūs įdiegti šią ekrano užsklandą savo kompiuteryje ir stebėti, kaip taikomi pavasarį paukščių skrydį, jums jaustis kaip jūs tikrai ten. Paukščiai, kad jūs galite pamatyti, yra laukinių atogrąžų paukščiai, papūgos, kolibris ir kitų rūšių paukščių. Pavasaris atėjo gražioje miško su kaskadomis ir kriokliais ... Jei norite šią ekrano užsklandą, nepamirškite pasidalinti ja su savo draugais, nes tie, kurie tuos pačius interesus, kaip jūs tikrai gali patikti!

8
8 iš 10 - 4 balsai
Nr. 1693 iš Top
ATSISIŲSTI
Atsisiuntė 2200 kartus

Ši sraigė juda lėtai su savo kevalu vilkti. Jis dedamas po saule pakilo ant miške uolos. Šie maži gyvūnai randami labai patogus aplinkoje, kur oro drėgnumas yra aukštas, o kai lyja paprastai atrodo, drėkina odą. Tai gyvūnas priklauso pilvakojais moliuskų šeimos, ir jos pagrindinės savybės yra jos išsprogusios akys ir jos spiralinė lukštais.