Erdvės ir astronomija Ekrano užsklandos

Erdvės ir astronomija kompiuteryje

Erdvės ir astronomija Animuotos Ekrano Užsklandos

43 nemokami ekrano užsklandos erdvės ir astronomija ir įdiegti į savo Windows 7, Windows 8, Windows Vista, XP ar kitos operacinės sistemos kompiuteryje. Atsisiųsti dabar screensavers erdvės ir astronomija, kuris buvo atsisiųsti 134.294 kartus, apsaugoti savo ekraną ir savo monitorių metu laukimo laiką. Ši svetainė yra 3564 atsisiųsti siūlomi failai, kurie buvo įkeltas 5.707.638 vartotojų!

Astronomijos ekrano mėgėjams kosmose ir planetų, žvaigždžių, galaktikų ir visatos reiškinių tyrimas. Astronomija vaikams šiandien mokytis nuo mažų dangaus paslaptis ir žinoti planetų. Astronomai yra žmonių, kurie mokosi vietos ir yra atsakingas už astronomijos atradimų. Astronominis yra vienas, kad yra atsakingas už studijas tolimiausius reiškinius, kurie atsiranda visatoje.

Erdvės ir Astronomija Ekrano užsklandos

erdvės ir astronomija Screensavers

Erdvės ir astronomija nemokamai ekrano užsklandos

Komentuoti!
Balsuoti!
Dalintis!

Ar astronomijos mėgėjas? Jei esate ką nors, kas dievina viską apie vietos tai yra jūsų rinkimas, galite nemokamai parsisiųsti failus labiausiai įdomi ir įvairi, sukurtus tik šioje svetainėje. Mes animaciniai vaizdai, saulė, žvaigždės, planetos, Mėnulis, Žemė, Merkurijus, Venera, Žemė, Marsas, Jupiteris, Saturnas, Uranas, Neptūnas, Plutonas, asteroidai, kitos galaktikos, ir tt. Ekrano NASA ir kosmoso lenktynių, su astronautų, kosminių maršrutiniais taksi, raketos, vaikšto kitose planetose ir kt. Saulės sistema yra planetų sistema, kurioje Žemė. Žmonės tyrė šią temą nuo senovės stebint ir matematikos bandė suprasti mūsų planetos vietą visatoje, ir žinoti savo paslaptis ir šiandien mes turime galingus įrankius, ištirti giliai plotas, kaip teleskopus. Į stratosferą turi mokslinių tyrimų palydovai, kurie leidžia mums pamatyti daugiau. Jei yra kažkas, kas nuo vaikystės pažvelgė į dangų įdomu, kas ten tai yra jūsų kolekcija. Užpildykite savo ekraną animaciniai žvaigždžių objektai juda per ekraną, kad ji atrodytų animacinis įspūdingą rezultatą. Didžiausia kolekcija mėgėjams erdvėje.