Disney Ekrano užsklandos

Disney kompiuteryje

Disney Animuotos Ekrano Užsklandos

35 nemokami ekrano užsklandos Disney ir įdiegti į savo Windows 7, Windows 8, Windows Vista, XP ar kitos operacinės sistemos kompiuteryje. Atsisiųsti dabar screensavers Disney, kuris buvo atsisiųsti 117.435 kartus, apsaugoti savo ekraną ir savo monitorių metu laukimo laiką. Ši svetainė yra 3564 atsisiųsti siūlomi failai, kurie buvo įkeltas 5.707.638 vartotojų!

"Walt Disney" buvo puikus kūrėjas karikatūros, pramogų parkų ir mielas simbolių. Jis pradėjo kaip karikatūristas, kurti reklamą ir sukūrė pirmasis animacinis trumpas su pele, vėliau Peliukas Mikis ir jo draugė Minnie Mouse. Visi Disnėjaus personažų į jūsų Ekrano "Disney", pavyzdžiui, televizijos serialų ar animacinių filmų. "Walt Disney" kūriniai rankai šį puikų kolekcija nemokamai ekrano užsklandos jūsų kompiuteriui su mylimiausių Disney simbolių, pavyzdžiui, Antulis Donaldas, Goofy ir Pluto. Disney princesės yra labiausiai populiarus.

Disney Ekrano užsklandos

Disney Screensavers

Disney nemokamai ekrano užsklandos

Komentuoti!
Balsuoti!
Dalintis!

Walt Disney Pictures yra bendrovė, kuri tęsia jo kūrėjas ir vienas, kuris sukuria naujus animacinius filmus, animacinių filmų kanalus ir vaikų televizijos serialų ir palaiko pramogų parkų tradiciją. Jei esate "Disney klasika ventiliatorius šioje kategorijoje jūs galite rasti savo mėgstamus klasikinius Disney filmus visą laiką. Ekrano iš Pixar kompiuterinė animacija filmus ir 3D animacija kūrėjai. Tai, kaip vien per gyvūnų sukūrė pramogų, kad linksmina visą pasaulį imperiją istorija. Jo filmai ir simbolių matyti kiekviename pasaulio šalyje. Tai milžinas įmonė, kuri turi televizijos kanalų visame pasaulyje kaip "Disney Channel, Playhouse Disney Toon Disney", "Disney" Junior "ir" Disney XD. Visi vaikai yra pasekėjai šio didžiojo sukūrusio asmens, pradedant pele puikus fantazijų pasaulis parodyta bendrovės teminių parkų, kurie yra keliose šalyse ir atvers naujas, dar daug turistinių vietų šeimos keliones.