3d desktop poveikį Ekrano užsklandos

3d desktop poveikį kompiuteryje

3d desktop poveikį Animuotos Ekrano Užsklandos

59 nemokami ekrano užsklandos 3d desktop poveikį ir įdiegti į savo Windows 7, Windows 8, Windows Vista, XP ar kitos operacinės sistemos kompiuteryje. Atsisiųsti dabar screensavers 3d desktop poveikį, kuris buvo atsisiųsti 213.293 kartus, apsaugoti savo ekraną ir savo monitorių metu laukimo laiką. Ši svetainė yra 3564 atsisiųsti siūlomi failai, kurie buvo įkeltas 5.707.638 vartotojų!

Vaizdo efektai Windows darbalaukyje su puikiu, šviesas, šešėlius, lazeriai, ir ekstremalių judėjimo psichodelinių vaizdų. 3D specialiųjų efektų Windows darbalaukyje ir monitorių, jums visiškai pritaikyti ir gaivinamas su įspūdingiausių scenų. Pritaikyti ekstremalios. Paimkite savo monitorių už šių įspūdingų vaizdų ugnies, šviesos, linijų, judesių ir tamsa. Įspūdingiausių failus iš mūsų kolekcijos. Vaizdo efektai į darbalaukį. "Windows" darbalaukyje poveikis. Specialiųjų efektų Windows darbalaukyje.

3D Desktop Poveikį Ekrano užsklandos

3d desktop poveikį Screensavers

3d desktop poveikį nemokamai ekrano užsklandos

Komentuoti!
Balsuoti!
Dalintis!

3D pagreitis ir darbastalio efektus funkcijų. Staliniai poveikis ir pritaikymas. Ekrano vizualiniai efektai ir specialiųjų efektų. Naujausi animacinis 3D efektai į darbalaukį temos langai, galioja Windows 8, Windows 7, Vista ir XP. Jei jums nuobodu įprastų scenų ar nuobodu vaizdus siūlome baigiasi ekrano užsklanda su 3D vaizdus, kurie ateina iš savo monitoriaus. Įspūdingiausių animacija papuošti savo kompiuterį.Failų rinkinys atsisiųsti iš interneto. Geometrines figūras, spalvas, linijas, šviesos spinduliai, ugnis, tamsa naktį, spalvos, anekdotai ir kt. Animacijos technologijų ir specialiųjų efektų keitėsi daug ir gali daryti tai, ko šiandien, kad buvo neįsivaizduojamas prieš kelerius metus su naujų monitorių ir vaizdo plokštės gali atkurti aukštos kokybės atvaizdus iniciatyva. Ekrano grafinis dizainas, sukurtas geriausių dizainerių išimtinio kolekcija mūsų svetainėje. Santrauka ir vizualiniai efektai su spalvomis.